info @ haber61.net

4 Temmuz 2016 pazartesi öğleden sonra Yengeç burcunun 12 derecesinde yeni bir ay meydana gelecek. Yeni ay zamanları yüksek enerji ihtiva eden zamanlardır. Bizlere yeni başlangıçlar ve yeni kapılar açar. Her sene bir burçta olan yeni ay ve dolunay zamanları oldukça önemlidir. Nedeni ise oluştuğu derecenin bir daha aynı yere gelmesi ve aynı derecede olması için en az on sekiz ya da yirmi yıl geçmesi gerektiğidir, onun içindir ki olan fırsatlar önemlidir. 4 Temmuz Yengeç burcu yeniayı ile birlikte gökyüzünde oluşacak mistik dörtgen inançlarımızla ilgili yeni dönüşüm sürecinin başladığını uluslar arası konuların öne çıkararak iyileştirici sürece geçileceğini ve ilahi yardımlar alacağımız zamanı gösteriyor. 1 Nisan doğumlu Koçlar, 4 Temmuz doğumlu Yengeçler, 5 Ekim doğumlu Teraziler ve 2 Ocak doğumlu Oğlaklar bu güzel yeni ay sizin için doğuyor. Hayatınızda gerçekleşecek yenilikler inançlarınızı güçlendirerek sizi ileriye taşıyacak nitelikte.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR: Eve, aileye, yerleşime ve kişisel alt yapınızla ilgili yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Sizde var olan yetenek ve becerileriniz bu yeni ayla birlikte daha belirginleşerek birçok şeyi onarıp yeni başlangıçlar yapacaksınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR: Yazışmalar, kardeşleriniz, eğitim faaliyetleriniz ve komşularınızla ilgili konular da yeni ayla birlikte yeni başlangıçlar gerçekleşecek. İçinde bulunulan şartlar Yengeç burcu yeni ayı ile birlikte dönüşüp yeni formunu alacak. Bu güzel gelişmeler, ilahi yardımlarla sizdeki yetenekleri daha belirginleştirip birçok şeyi onararak yeni başlangıçlar yapmanıza yardımcı olacak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Parasal kazançlarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yengeç burcu yeni ayı birçok şeyi dönüştürerek yeni şartlar geliştirecek kendi yeteneklerinizden parasal kaynak bulacaksınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Kişisel girişimleriniz, sağlığınız ve fiziksel görünümünüzle ilgili bir çok yeni başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Yengeç burcu yeni ayı ilahi yardımlarla birlikte yeni şartlar oluşturup birçok şeyi onararak sizi yenileyecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: Bilinçaltınız, Okul, hastane, hapishane ile ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz bu yeni ayla birlikte yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Yengeç burcu yeni ayı ilahi yardımlarla birlikte yeni şartlarınızı oluşturup birçok şeyi onardıktan sonra sizde ki yetenekleri belirginleştirip yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Arkadaşlar, sosyal çevreniz, projeleriniz Yengeç burcu yeni ayı ile birlikte dönüşüp yeni formunu alacak. Birçok şey onarılarak yeni başlangıçlar yapacaksınız.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER: İş, kariyer, hedefleriniz ve toplumda ki tanınma halinizle ilgili yenilikler sizi bekliyor. Yengeç burcu yeni ayı ile birlikte sizde var olan yetenek ve iş becerileriniz daha belirginleşip yeni formunu alarak size yeni başlangıçlar yaptıracak.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER: Akademik kariyer, yabancılar, uluslar arası konular, seyahatler varsa hukukla ilgili yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Yengeç burcu yeni ayı ile birlikte alacağınız ilahi yardım sayesinde yetenek ve iş becerileriniz daha belirginleşip yeni formunu alarak size yeni başlangıçlar yaptıracak.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR: Kredi, borç, miraslar, eşin geliri ile ilgili konularda yeni gelişmeler sizi bekliyor. Yengeç burcu yeni ayı ile birlikte alacağınız ilahi yardımla yetenekleriniz ve iş becerileriniz daha belirginleşip yeni formunu alarak size yeni kapılar açacak.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Evlilik, iş ortakları, eşin şartları ve konumu, danışmanlık aldığınız kişiler, davalarla ilgili konular Yengeç burcu yeni ayı ile birlikte yeni şartlarını oluşturacak ve size yeni kapılar açacak.

KOVALAR VR YÜKSELEN KOVALAR: Gönlük iş temponuz, çalışma şartlarınız ve sağlığınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar sizi beliyor. İçinde bulunduğunuz şartlar dönüşüp yeni formunu alacak. İlahi yardımla sizde ki yetenekler daha belirginleşip birçok şeyi onararak size yeni kapılar açacak.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR: Çocuklar, sanat, spor, hobi ve aşk hayatınızın biriyle ilgiliyseniz içinde bulunduğunuz şartlar dönüşerek yeni formunu alacak. Birçok şey onarılarak size yeni kapılar açılacak.

Şartlarınız ne olursa olsun. Doğru olun, doğru kalın. Hoşça kalın.