info @ haber61.net

20 Haziran da Yay burcunun 29 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Bu yıl aynı burç da olan ikinci dolunay sonlanmaları işaret etmekte. İkizler-Yay ekseninde olacak olan dolunay; Eğitim, İnançlar, Siyasi ve Hukuki konularda oldukça stresli ve baskılı süreci öne çıkaracak. Yay burcu dolunayı bir çok sonlanmalara projekte olurken takip eden on beş günlük süre içerisinde bu konular dahil olmak üzere, yarım kalan işlerimizi tamamlamak detaylandırmak adına da aydınlatıcı olacak.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR: Akademik eğitim, yurt dışı işler, medya ve hukuksal konuların biriyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte gelişmeler netlik kazanacak. Yay burcu dolunayı dönüşüm ve bir çok bitişleri gösterirken işin sonuna geldiniz demektir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR: Dolunayla birlikte ortak parasal konular, vergi, miras, burs, sigorta işleri alacak ve ödemelerle ilgili konular netlik kazanacak. Yay burcu dolunayı dönüşüm ve bir çok bitişleri göstermekte

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Dolunayla birlikte özel ve iş ilişkileriniz, varsa anlaşmalar, davalar ve eşinize ait konular netlik kazanacak. Toparlanmanız için iki haftalık süreç içerisindesiniz. Yay burcu dolunayı dönüşüm ve bir çok sonlanmalara netlik kazandıracak.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Bu dolunayla birlikte iş ilişkileri günlük işler ve sağlığınız ön plana çıkacak. Hastane, askeriye ve okul gibi kapalı alanlarla ilgili konular içerisindeyseniz Yay burcu dolunayı dönüşüm ve sonlanmalarla birlikte netlik getirecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: Aşk yaşamı, spor, çocuklar, hobileriniz, sahne çalışmaları ve yatırımlarınızla ilgili konuların birisiyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte şartlarınız netlik kazanacak. Dönüşüm ve sonlanmalarla birlikte yeni yol belirleyeceksiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Dolunayla birlikte eve, yerleşime ve aileye ait konular netlik kazanacak. Gayrimenkul alım satımındaki girişimlerinizi daha net göreceksiniz.  

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER: İnternet üzerinden yaptığınız işler, yakın çevreniz, eğitim faaliyetleriniz, kardeşler, yazışmalar ve sözleşmeler netlik kazanacak. Yayıncılık, eğitimle ve hukukla ilgili konularla ilişkiniz varsa düzenlemeler yapacak dönüşüm ve sonlanmalarla birlikte yeni yol belirleyeceksiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER: Dolunayla birlikte bütçeniz, gelir ve harcamalar, finansal konular öne çıkacak. Kaynaklarınızı kullanma konusunda eksiklerinizi daha net göreceğiniz Yay burcu dolunayı, ortak gelir ve harcamalarda ki karışıklığa dikkat diyor.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR: Kişisel girişimleriniz genel sağlığınız ve fiziksel görünümünüzle ilgili yapmış olduğunuz girişimlerinizdeki gelişmeleri bu dolunayla birlikte daha net göreceksiniz. Değişim ve sonlanmalar ön plana çıkacak.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Kadersel olayları su yüzüne çıkaracak olan Yay burcu dolunayı, kayıpları öne çıkaracak. Hastaneler, Okul ve gizli işler dahil bir çok şeyi netleştireceğiniz süredesiniz. Günlük temponuzda artan hareketlilikle beraber halledilmemiş hastalık teşhislerinizin yanında projelerinizi netleştirmeniz içinde iyi bir dönem.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR: Yay burcu dolunayı ile birlikte ekip çalışmaları, geleceğe dair projeleriniz, arkadaşlıklarınız ve yan geliriniz bu dolunayla birlikte netlik kazanacak ve bir çok sonlanmaları ön plana çıkaracak.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR: Hedef ve kariyerinizle ilgili, gelecek için yaptığınız planlar netlik kazanacak. Ev aile ve yerleşime ait konularda Yay burcu dolunayı sayesinde daha görünür hale gelip bir çok sonlanmaları ön plana çıkaracak.

Şartlarınız ne olursa olsun. Doğru olun, doğru kalın. Hoşça kalın.