info @ haber61.net

20 Temmuz 2016 Çarşamba günü Oğlak burcunun 27 derecesinde yılın en önemli dolunayı meydana gelecek. Yengeç-Oğlak ekseninde meydana gelecek olan dolunay aile, güven, yerleşim, amaçlar ve sorumluluklarla ilgili konularda belirleyici olup eksiklerimizi daha görünür hale getirecek. Ayın marstan almış olduğu enerjiyle geçmiş dönemlerde ki birçok girişimimizi sonlandıracak. 20 Temmuz doğumlu Yengeçler,  21 Ekim doğumlu Teraziler, 19 Aralık doğumlu Yaylar ve 17 Nisan doğumlu Koçların hayatında etkili olacak dönemi başlatıyor.

Lütfen yükselen burcunuza göre okuyunuz.

KOÇ: İş, kariyer ve hedeflerinizle ilgili konularda belirleyici olacak olan Oğlak burcu dolunayı geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonuçlandırmanız için eksiklerinizi görmenizi sağlayacak.

BOĞA: Seyahatler, yabancılar, Hukuk, Akademik alan, Medya ile ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonuçlanacaksınız.

İKİZLER: Ortak gelir, eş parası, nafaka, miraslar veya sigorta işleri ile ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte geçmiş girişimleriniz netleşip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

YENGEÇ: Eşin konumu, davalar, ortaklık ve sözleşmelerle ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz, bu dolunayla birlikte geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

ASLAN: İş, günlük temponuz, çalışma şartlarınız ve sağlık problemlerinizin biriyle ilgiliyseniz bir dönemi bitiriyorsunuz. Bu dolunay sayesinde geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

BAŞAK: Aşk, çocuklar, hobiler ve sanatsal çalışmaların biriyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

TERAZİ: Ev, aile, yerleşim ve kendi kişisel alt yapınızla ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz bu dolunay sayesinde geçmiş girişimleriniz netleşip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

AKREP: Yakın çevre, eğitim faaliyetleriniz, yazışmalar ve sözleşmelerle ilgili konular bu dolunayla birlikte netlik kazanacak. Geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

YAY: Bütçeniz, gelir ve harcamalar, finansal konular öne çıkıp içinde bunduğunuz şartlar belirlenecek. Geçmiş girişimlerinizi netleştirip birçok şeyi sonlandıracaksınız.

OĞLAK: Kişisel girişimleriniz, içinde bulunduğunuz şartlar ve genel sağlığınızın biriyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte eksiklerinizi görüp birçok girişiminizi sonlandıracaksınız.

KOVA: Okul, hastaneler ve hapishanelerle ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte geçmişte yapmış olduğunuz girişimleri sonlandıracaksınız.

BALIK: Projeleriniz, arkadaş çevreniz ve ekip çalışmalarının biriyle ilgiliyseniz bu dolunayla birlikte geçmişte yapmış olduğunuz girişimleri sonuçlandıracaksınız.

Şartlarınız ne olursa olsun. Doğru olun, doğru kalın. Hoşça kalın.