info @ haber61.net

18 Ağustos 2016 sabah saatlerinde Aslan- Kova ekseninin 25 derecesinde olacak olan gölgeli tutulma ile yeni bir tutulma serisine başlıyoruz.

Bu tutulma serisi tabii ki en fazla Aslan ve Kova burçlarını etkileyecek. 2019 Ocak aylarına kadar sürecek tutulmalar, Yaratıcılık,  sosyal gruplar, arkadaşlıklar ve projelerle ilgili yeni oluşumlar ve yeni kapılar açacak. Eğer bu konularla ilgili yeni çalışmalar ve oluşumlar içine girecek olursanız yaklaşık üç yıl içinde büyük projelere imza atar duruma gelebilirsiniz, tabii ki sabırlı olup yaptığınız işe sahip çıkarak. Takip edenler görecekler ki her bir tutulma sonrasında, üstünde çalışılan konular üzerinde yeni kapılar açılacak ve fırsatlar çıkarak büyüyecek. Her tutulma serisi yaklaşık iki buçuk, üç yılda kendini tamamlar ve yeni şartlarını oluşturup bitirir. Büyük düşünenler ve büyük projelere imza atmak isteyenler bu tutulma serisini kaçırmayın derim. 18 Ağustos doğumlu Aslanlar, 17 Kasım doğumlu Akrepler, 14 Şubat doğumlu Kovalar ve 15 Mayıs doğumlu Boğa burçlarının hayatlarında bu tutulma daha etkili olacak.   

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:  Kova burcu ay tutulması ile birlikte ekip çalışmaları, geleceğe dair projeleriniz, arkadaşlıklarınız ve işten gelen geliriniz netlik kazanacak size yeni kapı aralanarak yeni rotanız belirlenecek.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR: Kova burcu ay tutulması ile birlikte hedef ve kariyerle ilgili gelecek için yapmış olduğunuz planlarınız su yüzüne çıkacak ve yeni kapı aralanacak. İleriye yönelik yeni rotanız belirlenecek.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Akademik eğitim, yurtdışı işler, medya ve hukuksal konuların birisiyle ilgiliyseniz bu tutulmayla birlikte yeni kapı aralanacak, ayrıca iş birliği yaptığınız insanlarla olan konumunuzda görünür hale gelecek ve siz ileriye yönelik yeni rota belirleyeceksiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Kova burcu ay tutulmasıyla birlikte ortak parasal konular, vergi miras, burs, sigorta işleri alacak- ödemeler ve eşinizin parasal kazançları ile ilgili konular netlik kazanacak ve size yeni kapı aralanarak yeni rotanız belirlenecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: Özel ve iş ilişkileriniz, varsa anlaşmalar davalar ve eşinize ait konuların dışında alacağınız danışmanlık yada bir öğrenim durumu hizmeti de netlik kazanacak ve yeni kapı aralanacak.  Kova burcu tutulması size yeni bir rota belirlemenizi sağlayacak.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Kova burcu ay tutulması ile birlikte günlük iş temponuz, çalışma koşullarınız varsa sağlık problemleriniz netlik kazanacak ve yeni şartlarınız bu tutulma ile birlikte netleşip yeni rotasını bulacak.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER: Aşk, spor, çocuklarınızla ilgili konular, sahne çalışmaları yada yatırımlarla ilgili bir konuyla ilgiliyseniz Kova burcu ay tutulması ile birlikte koşullarınız netleşecek ve yeni rotasını bulacak.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER: Kova burcu ay tutulması ile birlikte eve, aileye ve yerleşime ait konular netlik kazanacak ve yeni süreç ve yol belirlenecek.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR: İnternet üzerinden yapmış olduğunuz işler, yakın çevreniz, eğitim faaliyetleriniz, kardeşler, yazışmalar ve sözleşmeler hatta mahkemeler bu tutulmayla birlikte netlik kazanacak. Projeleriniz için yeni bir rota belirleyeceksiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Kova burcu ay tutulması ile birlikte bütçeniz gelir ve harcamalar, finansal konular öne çıkacak. Kaynaklarınızı kullanma konusunda eksiklerinizi daha net görecek ve yeni kaynak oluşturacaksınız ve bu tutulma serisi ile birlikte kendinize yeni rota belirleyeceksiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR: Girişimleriniz genel sağlığınız ve içinde bulunduğunuz koşullar Kova burcu dolunayı ile netlik kazanacak ve bu tutulma serisi ile yeni rotanız belirlenecek.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR: Kadersel olayları su yüzüne çıkaracak olan Kova burcu tutulması hastane, okul ve gizli işler dahil olmak üzere bir çok şeyi netleştirecek ve psikolojik durumunuzda değişim ve dönüşüm yapacak bu tutulma serisi yeni rota belirleyecek.

Şartlarınız ne olursa olsun. Doğru olun, doğru kalın. Hoşça kalın.