info @ haber61.net

2 Ağustos 2016 Salı günü Aslan burcunun 10 derecesinde güzel bir yeni ay meydana gelecek. Yaratıcılığımızı ve kendimizi ortaya koyuş tarzımızda ki başlangıçlar için Aslan burcu yeni ayı, iyi zamanı gösteriyor. Yeni ay zamanları her zaman yeni bir döngünün başlangıçlarıdır. Unutmayın ki giden gitmiştir, biten bitmiştir. Gidenler için asla üzülmeyin gitmesi gerekiyordur, şimdi yeni başlangıçlar zamanı. Yeni aşklar ve yeni projeler zamanı bu güzel enerjiden faydalanarak ilerleyin derim. Girişimlerinizin sonuçlarını Şubat ayında alacaksınız. 2 Ağustos doğumlu Aslan burçları, 2 Kasım Akrep burçları, 30 Ocak Kova burçları ve 30 Nisan Boğa burçlarının hayatlarında bu yeni ay daha fazla etkisini gösterecek.

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR:  Çocuklar, hobi, sanat ve aşk hayatınızın biriyle ilgiliyseniz bu yeni ayla birlikte yeni başlangıçlar yapabilir girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirerek somutlaştırabilirsiniz.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR: Ev, aile, eşinizin kariyeri, yerleşim ve kişisel alt yapınızla ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz, yeni başlangıçlar yapabilir girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Yazışmalar, kardeşleriniz, eğitim faaliyetleriniz ve yakın çevrenizle ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz, yeni başlangıçlar yapabilir girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Maddi kazançlarınızla ilgili yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: Kişisel girişimleriniz, konumunuz, şartlarınız ve genel sağlığınızla ilgili konularda yeni girişimler ve yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Bilinçaltınız, okul, hastane,  hapishane veya büyük şirketlerin biriyle ilgiliyseniz, yeni girişimler ve yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER: Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve projelerinizle ilgili konuların biriyle ilgiliyseniz, yeni girişimler sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER: İş kariyer, hedefleriniz ve toplumda ki tanınma halinizle ilgili yenilikler sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR: Akademik kariyer, yabancılar, uluslar arası konular, seyahatler varsa hukuksal konuların biriyle ilgiliyseniz yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Kredi, borç, miras, eşin geliri, burs ile ilgili konuların birisi ile ilgiliyseniz, yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR: Evlilik, ortaklık, eşin şartları ve konumu, danışmanlık aldığınız kişiler ve davalar. Bu konuların birisiyle ilgiliyseniz yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Girişimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR: Günlük iş temponuz, çalışma şartlarınız ve sağlığınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aslan burcu yeni ayı ile birlikte girimlerinizi büyütüp mükemmel hale getirebilirsiniz.

Şartlarınız ne olursa olsun. Doğru olun, doğru kalın. Hoşça kalın.